Najprostsze rozliczenia
kadr w Niemczech

Chcę otrzymać ofertę
Skorzystaj z naszego
doświadczenia
Rozsądne opcje dla Twojej firmy
Kim jesteśmy?
DelCare to grupa doświadczonych specjalistów zajmujących się wspieraniem firm, które zgodnie z ustawą koordynacji
zabezpieczenia społecznego w Unii Europejskiej podlegają obowiązkowi odprowadzania składek społecznych
w Niemczech.
Kim jesteśmy?
DelCare to grupa doświadczonych specjalistów zajmujących się wspieraniem firm, które zgodnie z ustawą koordynacji zabezpieczenia społecznego w Unii Europejskiej podlegają obowiązkowi odprowadzania składek społecznych w Niemczech.
W sposób szczególny koncentrujemy się na sporządzaniu list plac dla firm dowolnego rozmiaru oraz ubezpieczaniu personelu w Niemieckich Kasach Chorych.
Troszczymy się o wszystkie formalności związane z nadaniem numerów identyfikacyjnych dla Twojej firmy oraz Twoich pracowników.
Będziemy towarzyszyć Twojej firmie od pierwszych kroków związanych z wykonywaniem obowiązków na terenie Niemiec.
W miły oraz zrozumiały sposób pokarzemy Ci jak proste jest zarządzanie Twoim personelem przy użyciu Panela Agencji DelCare1.
Składki w Niemczech

Odprowadzanie składek do niemieckiego systemu zabezpieczenia społecznego wiąże się
z licznymi zaletami dla osoby ubezpieczonej.
Odprowadzanie składek do niemieckiego systemu zabezpieczenia społecznego wiąże się z licznymi zaletami dla osoby ubezpieczonej.


Pracownicy nie tylko mogą liczyć na niemiecką emeryturę po odprowadzeniu 60 składek ale również na państwowe ubezpieczenie wypadkowe w miejscu pracy. Pracodawcy, jak i zleceniodawcy, decydując się na odprowadzanie składek do Niemiec, mogą zaoferować lepsze warunki pracy, zaoszczędzić sobie wiele czasu ale oraz dokonać istotnych oszczędności, które przekładają się na wyższy zysk.
Zainteresowany?